FB2 Книги » К » "Квитка-Основьяненко Григорий"
:

Григорий Квитка-Основьяненко: Салдатцький патрет

Жанр : Классическая проза , Язык : uk Аннотация: Оповіданням «Салдацький патрет» Квітка висміював консервативних критиків, які, не знаючи культурних потреб українського народу, не розуміючи української літератури, бралися про них говорити, принижували українське письменство. Однак значення твору не вичерпується лише тим, що письменник давав відсіч недругам української літератури – оповідання «Салдацький патрет» – своєрідний літературний …

Григорий Квитка-Основьяненко: Мертвецький великдень

Жанр : Классическая проза , Язык : uk Аннотация: Сюжет оповідання побудовано на фольклорних мотивах, про що Г. Ф. Квітка-Основ яненко писав: «Это легенда, местный рассказ, ежегодное напоминание в семье на заговены о «Терешке, попавшемся к мертвецам с вареником».

Григорий Квитка-Основьяненко: Козир-дівка

Жанр : Классическая проза , Язык : uk Аннотация: «Козир-дівка» – соціально-побутова повість, в основу якої лягли безпосередні життєві спостереження письменника. Працюючи совісним суддею, Квітка зустрічався з численними фактами бюрократизму, хабарництва, зневаги до простих людей. З листування письменника видно, що у своїх творах він використовував матеріали, спостереження, пов язані з діяльністю в суді.